Jak zorganizować udaną imprezę na torze wyścigowym w okolicach Łodzi

Tor Biała Podlaska

Imprezy okolicznościowe są coraz częściej organizowane na torach wyścigowych. W centralnej Polsce, niedaleko Łodzi, zlokalizowany jest tor wyścigowy, który idealnie nadaje się do tego celu. W tym artykule przedstawiamy, w jaki sposób można zorganizować udaną imprezę okolicznościową na torze wyścigowym w okolicach Łodzi.

Jakie imprezy okolicznościowe można zorganizować na torze Łódź?

Tor łódź jest dostosowany do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, począwszy od urodzin, wieczorów kawalerskich, a kończąc na imprezach sportowych zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów firmowych. Uczestnicy tego rodzaju imprez mają zwykle niezapomniane wspomnienia szybkiej jazdy po torze czy to samochodem, czy gokartem. Osoby zainteresowane mogą załatwić przejazd na stronie www autonator.pl

Jaka infrastruktura dostępna jest na torze Łódź?

Długość toru wyścigowego w okolicach Łodzi to ponad 1 kilometr. Tor w całości wyłożony jest asfaltem i jest wyposażony w nowoczesny system pomiaru czasu. Na torze znajdują się także płyty poślizgowe oraz wydzielona część szkoleniowa. W okolicy toru jest parking, a także hala namiotowa, w której można odpocząć po wysiłku na torze. Dzięki tak bogatemu wyposażeniu na torze Łódź możliwa jest także organizacja szkoleń z bezpiecznej jazdy.

Related Post