Home of quattro Wypożyczalnie samochodów Motoryzacyjna zabawa w Białymstoku!

Motoryzacyjna zabawa w Białymstoku!

tor Modlin

Przejażdżka sportowym samochodem jest marzeniem wielu z nas. Kto jednak może kupić sobie Porsche, Ferrari czy Jaguara? No, właśnie. Jest jednak środek zastępczy – tor wyścigowy i wynajem wozu na okrążenia! Specjalizuje się w tym AutoNaTor, świadczący usługi m. in. na Torze Białystok.

Jak zabawić się na torze?

Na czym polega cała usługa? Wystarczy wykupić przejazd wybranym samochodem. Cena różni się od ilości okrążeń, które zechcemy przejechać. W zależności od naszych umiejętności czy rodzaju wybranego pojazdu, możemy zasiąść za kółkiem lub na miejscu pasażera, obok wykwalifikowanego instruktora. Dzięki temu, zabawić się może każdy. Tego typu przejazdy prowadzi również na swoim terenie Tor Białystok.

Idealny pomysł na prezent

Opisana wyżej atrakcja jest również świetnym pomysłem na nietuzinkowy prezent. Jest to na pewno ciekawsza propozycja niż kupno kolejnej książki lub pary skarpet. Warto zaskoczyć najbliższą osobę, oferując jej tak interesujący sposób na spędzenie czasu. Już samo wejście do auta wartego kilka milionów złotych jest nie lada przeżyciem. O książce czy bluzce nasz bliski zapomni. O takim prezencie – nigdy.

Ruszaj na tor!

Tor wyścigowy jest miejscem, gdzie można przeżyć niezapomnianą przygodę. Warto zatem się na niego udać!

Related Post