Home of quattro Usługi i serwis BMW X5 leasing – świetna opcja dla klientów indywidualnych i biznesowych

BMW X5 leasing – świetna opcja dla klientów indywidualnych i biznesowych

SUV wyższej klasy tj. BMW X5 w leasingu to gwarancja permanentnego zadowolenia. Wynika to między innymi z możliwości dopasowania opcji wyposażenia wnętrza do własnych upodobań, a także do zasobności portfela.

Mimo iż standardowa forma jest tą najtańszą, to powinna spełnić oczekiwania większości klientów, głównie ze względu na zastosowanie wysokogatunkowych materiałów cechujących się dużą odpornością na zużycie.

Leasing odpowiedni dla każdego?

Aktualnie, coraz częściej pojawiają się pytania dotyczące najdogodniejszej formy płatności, także pod względem formalnym. Z pewnością można do nich zaliczyć leasingowanie pojazdu. Niegdyś opcja dostępna wyłącznie dla spółek i przedsiębiorstw, dzisiaj wzbudza popularność także wśród osób prywatnych. Wszystko za sprawą braku konieczności posiadania firmy czy prowadzenia działalności gospodarczej.

Takie rozwiązanie przyczynia się do wzrostu nabywania nowych pojazdów. Kompleksowa obsługa w salonie, a także ekspresowy odbiór wybranego pojazdu to czołowe atuty. Wszelkiego rodzaju formalności rejestracyjne należą do zadań finansującego oraz dealera. Rola klienta ogranicza się jedynie do podpisania przygotowanych dokumentów oraz odebrania kluczy. Osobom niezdecydowanym, salony oferują dwie wersje leasingowania – z wykupem po wygaśnięciu umowy, a także w formie najmu na czas określony umową, bez konieczności późniejszego odkupowania auta.

BMW X5 – luksusowy samochód dla każdego

BMW X5 – SUV wyższej klasy to marzenie prawie każdego. Rewelacyjne osiągi, pneumatyczne zawieszenie, walory trakcyjne to tylko jedne z wielu zalet tego pojazdu. Innymi czynnikami mający ogromny wpływ na jego ostateczną ocenę jest z pewnością dynamiczny, niezwykle oszczędny silnik wysokoprężny, oferujący cały wachlarz możliwości, system kontroli prędkości zjazdu oraz zaawansowane zawieszenie oparte na miechach pneumatycznych.

Related Post