Home of quattro Usługi i serwis BMW X2 – dlaczego warto postawić na ten model w leasingu?

BMW X2 – dlaczego warto postawić na ten model w leasingu?

Opcja leasingowania jest niezwykle korzystna szczególnie podczas wybierania najnowszych modeli znanych marek. Obecnie, coraz częściej klienci indywidualni oraz biznesowi decydują się na BMW X2 w leasingu. Cech wyróżniających ten samochód osobowy typu crossover bawarskiego koncernu motoryzacyjnego jest wiele.

BMW X2 – charakterystyka

Nowoczesny pojazd słynnej niemieckiej marki produkowany jest na rynku od 2018 roku. Mimo że oficjalnie nie ma swojego poprzednika, to często porównuje się go do BMW X1, jednak z podkreśleniem tego, że wersja BMW X2 to odmienny model, a nie kontynuacja już istniejącego. Ta bardziej odważna i lifestyle’owa interpretacja określana mianem sportowego coupé występuje w trzech odmianach, różniących się między sobą elementami wyposażenia wnętrza (Advantage, usportowiona M Sport oraz off-roadowa M Sport X).

Słynny model BMW serii X2 w leasingu dostępny jest do nabycia na stronie: https://bmwdirect.pl/model/x2,crossover. Tam też znajdziesz o nim więcej informacji oraz zapoznasz się z dostępnymi opcjami leasingowania.

Wygląd oraz parametry techniczne

Wyróżnia go atletyczna, proporcjonalna sylwetka, którą doskonale podkreśla masywny zderzak z dosyć pokaźnymi trzyczęściowymi wlotami powietrza. Natomiast z tyłu uwagę przykuwa pokrywa bagażnika, która jest połączona z pasem tylnym. Elementy dekoracyjne oraz dużo miejsca na przedmioty to dodatkowe atuty. Jeśli chodzi o kwestie techniczne, pojazd jest hybrydą typu plug-in. Wyróżnia go niezwykle mocny silnik, dzięki któremu BMW X2 zapewnia dynamikę i komfort jazdy. Rewelacyjne osiągi, niskie zużycie paliwa w cyklu mieszanym oraz względnie mała emisja dwutlenku węgla to tylko niektóre z zalet. W wersji xDrive istotnym atutem, zasługującym na uwagę jest opcjonalny napęd na wszystkie koła, zapewniając zarówno stabilny tor jazdy, jak i doskonałą trakcję.

Related Post