Home of quattro Wypożyczalnie samochodów Wynajem Porsche 911 – sposób na nietuzinkowy prezent

Wynajem Porsche 911 – sposób na nietuzinkowy prezent

wynajem Porsche 911

Chyba każdy mały chłopiec i niejedna dziewczynka marzy o tym by poczuć emocje związane z jazdą szybkim samochodem po prawdziwym torze wyścigowym. Dzieci nie mogą tych marzeń spełnić, ale dorośli już tak. I nie potrzebują ani kupować takiego samochodu, ani wyrabiać licencji rajdowca.

Kto może jeździć po torze wyścigowym?

Wiele osób nie wie, że tory wyścigowe to nie obiekty zamknięte przeznaczone jedynie dla osób zawodowo zajmujących się rajdami, choć i takie bywają. Na większości z nich, po wcześniejszej rezerwacji, mogą jeździć osoby zupełnie niezwiązane z wyścigami. Czasem tylko dodatkowym warunkiem korzystania z takiego toru jest członkostwo w lokalnym automobilklubie.

Jednak by jeździć po torze trzeba znać przepisy ruchu drogowego, właśnie dlatego zwykle wymagane jest posiadanie prawa jazdy i ukończenie osiemnastu lat. Po torach można jeździć własnym samochodem lub wypożyczonym. Możliwy jest wynajem Porsche 911 i innych kultowych aut.

Spełnij dziecięce marzenia

Wielu dorosłych fanów motoryzacji wyrosło właśnie na dziecięcych marzeniach o udziale w prawdziwych wyścigach samochodowych. Nie każdy ma jednak predyspozycje, pieniądze i szczęście by zostać kierowcą wyścigowym. Ale dziś można, choć przez chwilę, poczuć emocje związane z jazdą po torze jednym z kultowych samochodów. Takie przeżycie można kupić sobie lub bliskiej osobie w prezencie. A nie od dziś wiadomo, że wspomnienia są warte o wiele więcej niż przedmioty.

wynajem Porsche 911

Zwykle wynajem Porsche 911 lub innego kultowego auta obejmuje określoną liczbę okrążeń na danym torze wyścigowym. Taką atrakcję można wykupić sobie w konkretnym terminie, lub komuś bliskiemu w formie vouchera, który będzie ważny określoną ilość czasu, w trakcie którego można go zrealizować. Organizatorzy zwykle dbają o szczegóły i takie vouchery są już zapakowane w stosowne koperty gotowe do wręczenia.

Related Post