Cechy Nissana R34

tor wyścigowy Kamień Śląski

Nissan R34 jest ostatnim autem z rodziny Skyline. Zaprezentowany został w 1998n roku i od razu stał się hitem rynkowym. Czym cechuje się pojazd? Skąd wynika jego popularność? Jakie zalety posiada marka Nissan?

Kultowy Nissan R34

Pojazd dostępny był jako 4-drzwiowy sedan oraz 2-drzwiowe coupe. Stanowił on rozwinięcie idei poprzednika, dodatkowo posiadając detale podobne do generacji R32. Produkcję auta kontynuowano do 2002 roku. Okazuje się, że Skyline R34 to najbardziej zaawansowany technologicznie pojazd, który oferowany był w okresie produkcji przez markę Nissan. Wiele osób wskazywało, że to najładniejszy model Skyline, który cechuje się tylnonapędowym coupe. Co do wymiarów, przypomina on swojego poprzednika. 

Cechy Nissana R34

Na uznanie zasługuje fakt, że do nowego modelu Nissana zaoferowane rozbudowane jednostki napędowe. Pod maskę auta powrócił silnik RB20DE, który był dostępny w R32. Przekonstruowanie najważniejszych elementów auta sprawiło, że pojazd rozwijał 140 KM i jest rodziną jednostek NEO. Przez wiele lat była to najbardziej ekonomiczna 6-cylidnrowa rzędówka na całym świecie. Kolejnym atutem było zastosowanie modyfikacji mechanicznych co do trwałości, elastyczności i mocy pojazdu. 

Nissan GTR

Nissan jest japońskim producentem samochodów oraz autobusów. Prezesem zarządu od 2019 roku jest Makoto Uchida. Marka istnieje na rynku od 1933 roku i bardzo szybko zyskała zainteresowanie odbiorców. Plusem jest to, że firma cały czas się rozwija i podąża za trendami rynkowymi. jednym z ciekawszych pojazdów był Nissan R34, który stał  się hitem na rynku na całym świecie. Nissan stawia na połączenie bardzo dobrej jakości z atrakcyjną ceną. Oferowane modele estetycznie się prezentują i dają nam komfort każdego dnia. Wszystko to sprawia, że klienci chętnie sięgają po auta marki Nissan. Nowoczesne technologie idą w parze z dobrą jakością. 

Related Post