Home of quattro Auta BMW seria 2 Active Tourer

BMW seria 2 Active Tourer

BMW seria 2 Active Tourner oferowany jest wraz z trzema silnikami benzynowymi i trzema silnikami diesla. Posiada również przekładnie automatyczne, jak również manualne. Z końcem roku 2014 swój debiut miała odmiana xDrive, która posiada napęd na cztery koła realizowany przez wielopłytkowe sprzęgło. Jest dosyć podobnie do płyty podłogowej konstrukcji, która została przejęta z Countrymana. Niedawno na rynek trafił również bmw minivan. Miłośnicy tej marki, mogą liczyć na zakup bmw serii 2 w leasingu. 

Ogólny wygląd 

Auto to pomimo nietypowej dla BMW linii nadwoziowej, wygląda bardzo atrakcyjnie, zaś jego stylistyka nawiązuje mocno do innych spośród modeli tejże firmy, ale także do bardzo dynamicznego charakteru aut od BMW. Tył samochodu jest dosyć podobny do tego, który znaleźć można w kombi i niewielkich crossoverach.

Wnętrze także tradycyjnie dla marki BMW zostało wykonane na bardzo wysokim poziomie, zaś stylistyka kokpitu nie pozostawia zbytnich wątpliwości na temat pochodzenia tego modelu. 

Mimo ogólnie sporej funkcjonalności tegoż samochodu, Active Tourner, nie posiada na swoim pokładzie przełomowych rozwiązań, które stosuje się często w firmach konkurencyjnych. W standardowej opcji, tylna kanapa nie jest regulowana, a złożyć można tylko jej oparcia.

Pomimo tego podłoga po ich złożeniu, staje się niemalże płaska, zaś całość operacji można wykonać wyłącznie z wnętrza.  

Jak prezentuje się silnik w tym modelu? 

Nie każda jednostka napędowa, może zostać uznana za dynamiczną. Takie rozpoczynają się od oznaczenia 220. Diesel 2-litrowy, ma nam wówczas do zaoferowania 190 KM, zaś takiej samej wielkości benzynowy silnik już 192 KM.

Nieco słabszy diesel 218 d mający moc 150 KM, jest tutaj wystarczający celem sprawnego działania na co dzień, niemniej jednak dynamika w tej klasie może być uznana za przeciętną. Najmocniejszy z silników oznaczony jest symbolem 225i. 

BMW seria 2 dostępna w ofercie leasingowej oraz najmu na stronie https://bmwdirect.pl/model/seria-2,minivan

Related Post