Home of quattro Wypożyczalnie samochodów Tor wyścigowy w Modlinie – świetna atrakcja dla moto fanów

Tor wyścigowy w Modlinie – świetna atrakcja dla moto fanów

tor Modlin

Co zrobić, gdy chce się zapomnieć o stresującym tygodniu pracy? Gdzie można poczuć olbrzymią adrenalinę i spróbować jazdy nowymi, sportowymi samochodami? Tor Modlin to idealne miejsce, które zostało stworzone po to, by każdy fan motoryzacji mógł doświadczyć nowych przygód. Warto wejść na stronę internetową, by dowiedzieć się więcej na jego temat.

Tor w Modlinie – miejsce, które przyciąga zapalonych fanów motoryzacji

Tor Modlin położony jest w samym centrum Modlina, dzięki czemu każdy bez problemu do niego trafi. Jest to świetna opcja dla tych, którzy nie mają planu na spędzenie miłego popołudnia lub weekendu w gronie rodziny i przyjaciół, bowiem jest to atrakcja dla wszystkich. Dzieci z wielkim podziwem obserwują zawsze swoich rodziców, którzy z zapałem prawdziwego rajdowca ścigają po krętym torze kartingowym. Dorośli z kolegi mogą spróbować swoich sił za kółkiem przeróżnych, nowoczesnych modeli aut, których raczej nie spotka się na co dzień na polskich drogach. Jazda KTM X-BOW, Audi R8, Ferrari 458 Italia, Ferrari F430, czy Nissanem GT-R na specjalnie przygotowanym torze zdecydowanie różni się od tej codziennej jazdy po mieście. Nie oznacza to jednak, że nie trzeba przestrzegać pewnych zasad na miejscu.

tor Modlin

Atrakcja nie tylko dla sportowców

Nie każdy ma szansę, by spróbować swoich sił jako kierowca na prawdziwym bolidzie. Tor wyścigowy Modlin został stworzony więc po to, by nie tylko profesjonaliści mogli trenować szybką, sportową jazdę, ale i również, by amatorzy mogli doświadczyć, jakie to uczucie pościgać się wraz ze znajomymi w dobrych, sportowych brykach. Nawet młodzież oraz ci, co nie posiadają prawa jazdy mogą pojeździć z kierowcami rajdowymi po torze kartingowym. Trzeba jednak w ty przypadku nastawić się na naprawdę dużą adrenalinę i emocje sięgające zenitu. Wiele osób zakochuje się w torach wyścigowych bez pamięci i spędza tu każdą wolną chwilę. To doskonały pomysł także na świetnie spędzony weekend z bliskimi, przyjaciółmi czy organizację imprezy okolicznościowej, która w takich warunkach nie może być nudna.

Related Post