Home of quattro Wypożyczalnie samochodów Tor wyścigowy nie tylko pod wyścigi! Wynajem BMW i8 oraz inne pomysły

Tor wyścigowy nie tylko pod wyścigi! Wynajem BMW i8 oraz inne pomysły

wynajem BMW i8

Myśląc: „tor wyścigowy”, od razu przychodzi na myśl jedno skojarzenie: wyścigi samochodowe. Nie jest to absolutnie błędne rozumowanie. Tego typu obiekty właśnie po to zostały stworzone. Zmagania kierowców rajdowych oraz amatorów siedzących za kółkiem można podziwiać z trybun. Warto rozważyć jednak tor wyścigowy także jako miejsce do innego rodzaju przedsięwzięć.

Indywidualna przejażdżka samochodem sportowym

Tor wyścigowy to wspaniała okazja do spróbowania swoich sił jako kierowca auta sportowego. Wynajem BMW i8, Ferrari Italia, czy bolida to nie mrzonka, a super pojazd jest dostępny praktycznie dla każdego. Przejażdżka polega na samodzielnym kierowaniu autem lub uczestniczeniu w niej jako pasażer, zasiadając obok wykwalifikowanego rajdowca. Wszystko odbywa się według najwyższych standardów bezpieczeństwa, a uczestnik musi przejść przedtem odpowiednie szkolenie.

Imprezy motoryzacyjne różnego typu

Tor pod auta sportowe to doskonałe miejsce do organizowania różnego rodzaju imprez. Promocje konkretnych marek samochodów, targi motoryzacyjne, festyny, a także eventy mające na celu integrację pracowników jednej firmy to tylko niektóre z przykładów. Wydarzenia mogą być wzbogacone różnymi rozrywkami: rodzinnymi rozgrywkami sportowymi, pokazem sztucznych ogni, grami animacyjnymi, czy pokazami tanecznymi. Pokaz umiejętności rajdowców lub samodzielny udział w przejażdżce po uprzednim wynajęciu auta np. BMW i8 to zaś tzw. wisienka na torcie (https://devil-cars.pl/jazda/bmw-i8).

wynajem BMW i8

Spotkania integracyjne – eventy firmowe

Tor wyścigowy to znakomite miejsce do integracji pracowników jednej organizacji. Poprzez rozrywkę mają okazję do wzięcia udziału w aktywności sportowej, polepszenia relacji między sobą, ale też odrobiny rywalizacji. To z pewnością zaowocuje w przyszłości i pozytywnie przełoży się na kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa.

Related Post