Home of quattro Akcesoria do auta Ściereczki z mikrofibry niezastąpione przy polerowaniu samochodu

Ściereczki z mikrofibry niezastąpione przy polerowaniu samochodu

Ręcznik z mikrofibry to wysokiej jakości akcesorium, które sprawdza się w zadaniach motoryzacyjnych, przy czyszczeniu szyb, tapicerki, kokpitu. Produkty te są szybkoschnące i doskonale chłoną one wilgoć. Miękkie, chłonne i przyjemne w dotyku ściereczki doskonale usuwają smugi, nie pozostawiają po sobie żadnych włókien co stanowi niewątpliwą zaletę. Istotny jest fakt, że nie niszczą one karoserii, nie rysują żadnej powierzchni.

Miękkie i chłonne ręczniki, które przydają się w dziedzinie motoryzacji

recznik-z-mikrofibryŚciereczki z mikrofibry mają wiele zalet. Z ich pomocą można szybko wyczyścić kokpit jak i również inne miejsca w pojeździe. Produkty występują w różnych rozmiarach. Przydają się one przy pracach motoryzacyjnych związanych z korektą lakieru. Najwyższej jakości produkty można używać między innymi do usuwania plam i zacieków, które pojawiają się na wskutek twardej wody. Warto pamiętać, że mikrofibra pochłania wilgoć, brud, kurz i inne zanieczyszczenia. W każdej chwili można ją wyprać w pralce, gdyż nie traci tam ona żadnych właściwości.

Ścierki z mikrofibry używane w auto detailingu

Ścierki z mikrofibry do samochodu sprawdzają się przy wielu zadaniach detailingowych, a kupić je można niedrogo w ShiningCar. Każdy kierowca, który chce perfekcyjnie wypolerować swój pojazd, może użyć tych wyżej wymienionych produktów. Są one używane nie tylko w domowych warunkach ale także w profesjonalnych studiach pielęgnacji pojazdów. Warto pamiętać, że grube ściereczki z mikrofibry służą tam często do osuszania i docierania wosków oraz past polerskich.

Related Post