Home of quattro Akcesoria do auta Niezawodne opony Mirage do każdego typu samochodu

Niezawodne opony Mirage do każdego typu samochodu

mirage opony

Tym, co odróżnia Mirage od innych marek opon z Azji, jest szeroka gama produktów oraz duży wybór rozmiarów. Producent produkuje wysokiej jakości i bezpieczne opony Mirage do samochodów osobowych, dostawczych, furgonetek i dużych ciężarówek.

Inne zalety opon Mirage to m.in:

  • Doskonałe dostosowanie do dróg krajowych;
  • Niezawodna przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni, niezależnie od jej stanu;
  • Inteligentny system odprowadzania wody, który zapobiega ślizganiu się pojazdu po mokrej nawierzchni;
  • Zmniejszony opór toczenia opon pomaga zmniejszyć ilość paliwa zużywanego przez pojazd.

Firma rozpoczęła działalność w latach 90. i od tego czasu stanowi silną konkurencję dla popularnych producentów. Dzięki doskonałym osiągom opony letnie i zimowe Mirage są z powodzeniem sprzedawane w ponad 80 krajach na całym świecie. Warto zauważyć, że kilku chińskich producentów samochodów wybrało opony Mirage na pierwsze wyposażenie swoich nowych modeli.

Opony zimowe Mirage: pewność na śliskich drogach

Głównym zadaniem każdej opony zimowej jest zapewnienie jak najlepszej przyczepności do nawierzchni drogi. Ponieważ zwykłe (letnie) mieszanki szybko sztywnieją, gdy robi się zimno, chemicy Mirage tworzą specjalne mieszanki zimowe.

Aby mirage opony zachowały odporność na temperatury poniżej zera, zawsze dodaje się do nich dodatki chroniące przed zamarzaniem, elastomery i plastyfikatory. Ta złożona mieszanka zwiększa przyczepność i właściwości trakcyjne opony, jej sterowność i zwrotność. Bez określonego wzoru bieżnika opona nie będzie miała dobrego kontaktu ze śniegiem lub lodem.

Related Post