Home of quattro Usługi i serwis Czy warto kupić BMW X1 w leasingu?

Czy warto kupić BMW X1 w leasingu?

BMW X1 to samochód, który z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę fanów. Dlaczego? Producent stworzył auto, które jest tak solidnie wykonane i posiada mnóstwo udogodnień, że jazda nim staje się prawdziwą przyjemnością. Zarówno panie, jak i panowie świetnie się w nim czują. Coraz częściej ten model wybierany jest również przez właścicieli firm, którzy spędzają za kółkiem wiele godzin.

Detale, które tworzą wyjątkowy model


BMW X1 już od pierwszego wejrzenia zachwyca eleganckim wyglądem, stylem i wysoką klasą. Jest to samochód doprecyzowany w każdym szczególe. Producent zawarł w nim wszystko to, co jest niezbędne do komorowej, bezpiecznej jazdy zarówno na krótkich, jak i długich trasach.
Model ten wyróżnia się bezapelacyjnie takimi dodatkami jak np.: światła przeciwmgielne LED, 19-calowe koła Y-spoke, lusterka boczne rzucające napis „X1” na podłoże, nastrojowym oświetleniem wewnątrz auta, skórzaną, efektowną tapicerką, czy też regulowanymi, tylnymi fotelami.
To wszystko sprawia, że zarówno kierowca, jak i pasażerowi czują się w nim naprawdę dobrze.

BMW X1 leasing


BMW X1 leasing jest bardzo popularny i klienci chętnie z tej opcji korzystają. Wystarczy znaleźć odpowiedni model (najlepiej nowy, prosto z salonu) oraz dowiedzieć się, jakie formalności trzeba spełnić, by móc szybko dokonać zakupu w ramach umowy leasingowe. Warto skorzystać z pomocy doradców (można ich znaleźć także u samych dealerów samochodowych). Krok po kroku wyjaśnią nam jak wygląda leasing w praktyce oraz jakie dokumenty przygotować do zakupu swojego wymarzonego auta.

BMW x1 w leasingu dostępne na stronie https://bmwdirect.pl/model/x1,crossover

Related Post