Home of quattro Usługi i serwis Co wchodzi w skład oferty hurtowni opon z Warszawy?

Co wchodzi w skład oferty hurtowni opon z Warszawy?

tanie opony

Hurtownia opon świadczy szerokie usługi z zakresu motoryzacji. Oczywiście jej działalność opiera się w największej mierze na sprzedaży różnego rodzaju opon. Warto poznać więcej informacji na ich temat, by wybrać odpowiednie produkty.

Jakie opony znajdują się w ofercie hurtowni?

Hurtownia opon Warszawa posiada w swojej ofercie opony różnych marek, przeznaczone do stosowania podczas różnych pór roku. Podstawowy podział obejmuje:

  • opony letnie,
  • opony zimowe,
  • opony całoroczne.

Profesjonalna hurtownia zapewnia swoim klientom wsparcie ze strony zatrudnionych ekspertów. Dzięki temu nikt nie będzie miał problemu z doborem odpowiedniego produktu. To szczególnie dobra informacja dla osób, które na co dzień nie mają dużej styczności z motoryzacją, a stoją przed koniecznością przeprowadzenia niezbędnych czynności przy swoim pojeździe.

hurtownia opon warszawa

Opony letnie, zimowe i całoroczne

Opony letnie stosuje się wtedy, gdy temperatura powietrza na dworze przekracza 7 stopni Celsjusza. Warto wcześniej upewnić się, że warunki atmosferyczne nie mają ulec gwałtownej zmianie. Nie ma jednej określonej daty odpowiedniej na ich wymianę. Opony zimowe stosuje się wtedy, gdy temperatura na dworze staje się niższa niż 7 stopni Celsjusza. Zapewnią one większe bezpieczeństwo w przypadku ośnieżonych i oblodzonych nawierzchni. Dostępne są również opony całoroczne, czyli inaczej wielosezonowe. Równoważą one cechy obu wymienionych już rodzajów ogumienia. To dobre rozwiązanie dla kierowców poruszających się głównie po krótkich trasach w mieście.

Related Post