BMW X6: wykorzystaj konfigurator i otrzymaj atrakcyjną ofertę

bmw x6

BMW X6 to samochód, który słynie ze swoich nieprzeciętnych osiągów. Jest to pojazd, który może być wyposażony w silnik diesla lub silnik benzynowy. Posiada on automatyczną skrzynię biegów oraz napęd 4×4. Jest to SUV klasy coupe, co oznacza, że sprawdza on się zarówno jako samochód osobowy, jak i terenowy. Chcąc korzystać z bogatego wyposażenia, jakie daje BMW X6 wynajem jest dobrą opcją na wypróbowanie możliwości tego pojazdu.

BMW X6 w leasing – ile to kosztuje?

Kupując BMW X6 leasing pozwala zarówno na swoiste wypożyczenie auta, jak i jego wykup w późniejszym czasie po upływie okresu umowy.

Koszt, jaki poniesiemy za miesiąc używania BMW X6 w najbardziej podstawowej wersji z silnikiem diesla (xDrive30d) zaczyna się od 4500 zł / msc. W przypadku wersji z silnikiem benzynowym xDrive40i cena wynosi 4905 zł / msc. Wersja diesel xDrive40d kosztuje 5407 zł / msc.

Wersje xDrive to jeszcze nie wszystko. Jeśli chodzi o BMW X6 wynajem producent umożliwia również w kwestii modeli z pakietem M. Moc silnika w przypadku BMW X6 M to 600 KM. Koszt za takie auto to 6870 zł / msc. W przypadku edycji alternatywnej M50i otrzymujemy 530 KM za kwotę 4995 zł / msc.

BMW X6 – konfigurator

Poszukując w internecie takiego samochodu jak BMW X6 konfigurator pomaga w wyborze najlepszych osiągów w zależności od ceny. Dostępne na stronach sprzedawców i dealerów aut pozwalają na modyfikowanie trzech zmiennych, które mają wpływ na wysokość miesięcznej raty.

bmw x6

Pierwszą zmienną jest okres umowy mogący wynosić od 24 do 72 miesięcy. Im więcej miesięcy wybierzemy, tym mniejszą ratę w skali miesiąca zapłacimy. Ulegnie zmianie jednak oprocentowanie.

Drugą zmienną jest wkład własny, który w przypadku takiego samochodu jak BMW X6 może wynosić od 0 do 60 tys. zł.

Trzecią i ostatnią zmienną, którą pozwala modyfikować konfigurator jest wartość wykupu wynosząca od 0 do 60 tys. zł.

Related Post